Skip to main content

About david nobel

Kolagen znajduje się w dużej ilości produktów, jednak wykazano, że ryby są jego najlepszym źródłem. Jest on lepiej przyswajany i wchłaniany przez organizm ludzki niż kolagen występujący u innych gatunków zwierząt.
Kolagen rybi ma specyficzny skład i jest w największym stopniu zbliżony budową do kolagenu ludzkiego. Można znaleźć w nim duże stężenia aminokwasów proliny, glicyny i hydroksyprocyliny, które odpowiadają za stymulowanie wzrostu komórek skóry, kości i stawów. Najwięcej kolagenu rybiego obejmuje skóra oraz łuski ryby, czyli części, których najczęściej nie zjadamy. W celu dostarczenia kolagenu z ryb najlepiej korzystać z gotowych preparatów dostępnych w aptekach. Naturalny kolagen powszechny jest w postaci tabletek lub proszku, odszukamy go również w kosmetykach wpływających na skórę. Kolagen w proszku lub kolagen tabletki to preparaty złożone, mające w swym składzie oprócz kolagenu również witaminy, głównie witaminę C.
Kolagen jest niezbędny nie tylko do zachowania młodego wyglądu, lecz w szczególności zdrowia. Chcąc uchronić się problemów zdrowotnych, korzystnie sięgnąć po suplementy zawierające naturalny kolagen natomiast wśród ilości dostępnych preparatów, najlepiej wybrać kolagen rybi, który jest najlepiej przyswajalny przez organizm ludzki.

Disciplines


$
to
Enter a valid date range.

to
Enter a valid date range.

This author has not uploaded works yet.